Targi we Wrocławiu czy Poznaniu?

Forum branży kamieniarskiej. Nowości, plotki, newsy z branży. Kto, z kim i gdzie.
marmo
kamieniarz

Targi we Wrocławiu czy Poznaniu?

Post autor: marmo » sob kwie 05, 2014 9:40 pm

Sam się zastanawiam co wybrać. Dwie imprezy kamieniarskie w listopadzie to o jedną za dużą! To pomysł kompletnie nie do przyjęcia. Chociaż kibicuję organizatorom, i niech wygra lepszy - konkurencja jest ponoć zdrowa ale czy to ma sens? A jakie są Wasze opinie na ten temat, ciekaw jestem bo ja mam mętlik w glowie;-)))

mocoloco
kamieniarz

Re: Targi we Wrocławiu czy Poznaniu?

Post autor: mocoloco » ndz kwie 06, 2014 10:31 am

Jeśli pojadę to na pewno tam gdzie będzie dużo firm prezentujących maszyny i nowe rozwiązania. Po prostu bardziej mnie to interesuje. Osobiście wolałbym aby był to Wrocław bo mam bliżej :)
Podejrzewam, że zestaw dwóch imprez z takiej "małej" branży jak nasza organizowane w tym samym miesiącu w dwóch różnych miastach Polski długo nie potrwa i po prostu lepsze wygryzie gorszego. Mam nadzieję , że tutaj również wygra stary dobry Wrocław :)

Poza tym całkiem nawiasem mówiąc dziwie się kto organizuje takie targi? Przecież listopad to dla nas czas gdy każdy liczy ile zarobił przez cały sezon. Pomimo tego, iż posiadamy pełne konta pieniędzy nie chcemy wydawać ani grosza bo przed nami zima (często długa i mroźna) a rachunki, opłaty na pracowników, ZUS itd trzeba ponosić cały rok. Więc wiadomo, że mało kto w listopadze wyda połowe swoich oszczędności na maszynę czy inną technologię.
Moim zdaniem powinny być organizowane jedne targi bez tych wszystkich śmiesznych jarmarków itp. Jedne targi koniecznie w marcu gdy już raczej zimy nie ma, zaczyna się coś robić, wiemy ile mniej więcej na wiosne czeka nas zamówień i wtedy można zastanawiać się nad inwestowaniem.

cmentarny
kamieniarz

Post autor: cmentarny » pn kwie 07, 2014 11:01 pm

Jeśli program imprezy bedzie taki sam tu i tu i wystawcy no wlaśnie...tego nie wiemy, to chyba pojade tam gdzie mam bliżej i gdzie taniej mnie wyyjdą koszty podróży. Zastanawiam sie tylko czy aby towarzystwo się nie podzieli i będzie lipa tu i tu

kolek
pomocnik kamieniarza
Kontakt:

Post autor: kolek » wt kwie 08, 2014 11:06 pm

We Wrocławiu co roku Targi są jedne z największych i najlepiej zaopatrzonych w wystawców :)

Zimny Wiater
kamieniarz

Post autor: Zimny Wiater » czw maja 15, 2014 9:35 pm

Z dobrze poinformowanego źródła wiem, że bynajmniej jeżeli ktoś szuka kontaktów z Chińczykami, to znajdzie je we Wrocławiu.
Ja osobiście raczej wybieram się do Wrocka.

archiBAR
kamieniarz

Post autor: archiBAR » czw maja 15, 2014 10:32 pm

A może zróbmy targi w Strzegomiu, była nawet taka propozycja....
karamba

ODPOWIEDZ