Szukam konglomeratu

Forum branży kamieniarskiej. Nowości, plotki, newsy z branży. Kto, z kim i gdzie.
mocoloco
kamieniarz

Szukam konglomeratu

Post autor: mocoloco » śr lut 19, 2014 11:56 pm

Witam.
Mam klientkę która zarzyczyła sobie kilka elementów z czysto białego kamienia. Bez żadnych kropek i żył. Granity Ivory Fantasy czy Kashmir White więc odpadają.
Z tego co wiem nie ma czysto białych granitów. Zaproponowałem jej wykonanie tych elementów z konglomeratów kwarcowych. Jest zdecydowana jednak teraz problem leży po mojej stronie aby taki konglomerat kupić.
Znalazłem konglomerat kwarcowy włoskiej firmy Santamargeritha. Ich produkt nazywa się Vega. Jest czysto biały jednak cena w zakupie płyty grubości 3cm to wydatek rzędu 1300zł za m2. Jeśli dodać do tego mój zarobek cena będzie ogromna.
Znajomi dziś przez tel mówił mi o konglomeracie Absolute White. Nie udało mi się jednak do tej pory znaleźć żadnego dostawcy tego konglomeratu oraz ceny ile to w ogóle kosztuje.
Czy ktoś z Was może mi pomóc? Gdzie szukać tego konglomeratu lub jakiegoś innego? Oraz czy 1300zł za m2 w przypadku Santamargeritha to normalna cena?
Może znacie hurtownie gdzie pod inną nazwą mogę dostać coś czysto białego do zastosowania na blaty kuchenne i parapety?

kerad
pomocnik kamieniarza

Re: Szukam konglomeratu

Post autor: kerad » sob lut 22, 2014 9:47 pm

ODPOWIEDZ