Това е дух на конкуренция, който в същото време затяга приятелските отношения между студентите все повече. Така имах възможност да задавам въпросите, които ми изникваха в главата още на момента по време на лекцията или упражнението. Кандидатствай още днес! Истината е, че никога не ми е било скучно да посещавам лекции и да работя върху домашната си работа, защото те винаги са били съобразени с проектите, по които се работи в една реална IT компания - било то в България или по света. За мен изборът да бъда част от СофтУни със сигурност е правилен и сега, поглеждайки две години назад, осъзнавам кое е най-голямото му предимство. Software University - Mladost 4, Aleksandar Malinov Boulevard 78, 1799 Sofia, Bulgaria - Rated 4.7 based on 227 Reviews "Excellent university! По време на обучението ми в СофтУни на няколко пъти ми се е налагало да стоя по 15 - 17 часа на денонощие с домашните, екипните проекти и подготовките за изпити. С помощта на СофтУни започнах работа още преди да завърша! Избрах СофтУни, защото обучението е изключително иновативно и съвременно, следят се новите тенденции в технологичния свят и програмата се update-ва спрямо тях. For more information, see our Privacy Statement. We use essential cookies to perform essential website functions, e.g. Днес ще ви представим 6 изключително полезни типа линейни диаграми, които ще направят представянето на данните професионално и разбираемо. Created a POC (proof of concept) project at my current job for testing with Какви други предимства отличават входящото обучение Programming Basics: • Продължителност 2 месеца. В СофтуУни има страхотно community от готини хора, които винаги са насреща, ако имаш нужда от помощ! Software University (softuni.bg) Software University (softuni.bg) Softuni Creative Design . Отворени курсове в СофтУни. Мисля си, че това най-много допринесе да навляза по-бързо в тази сфера и усили желанието ми да продължавам да се развивам. 2:18:53. Набляга се на практиката, а не на сухи теории. All Of My SoftUni Homework Assignments. Millions of developers and companies build, ship, and maintain their software on GitHub — the largest and most advanced development platform in the world. GitHub is home to over 50 million developers working together to host and review code, manage projects, and build software together. Ние си помагахме с всичко, което можехме. Обучението, преподавателите и приятелите от СофтУни ми помогнаха за един нов кариерен старт. Стани част от общността ни още днес и направи първата крачка по пътя към успеха! Този шанс получих аз в СофтУни и той промени коренно живота ми във всяко едно отношение. Атмосферата мога да опиша като креативна и предразполагаща към личностно развитие. Официални сертификати на SoftUni и МОН Отворени курсове и модули . Реших да се занимавам с програмиране, защото то е интересно и предизвикателно за мен, когато програмираш всеки ден научаваш нещо ново. 68K likes. 69K likes. Качеството на обучение, темпото на преподаване и приятното отношение са главната причина да се спра на академията. Имах няколкогодишен опит в програмирането, както и проекти за реални фирми и въпреки това обучението успяваше да ангажира почти всичкото ми време, независимо от натрупаните знания през годините. SoftUni (Software University) is a worldwide respected and award-winning educational IT institution, providing training and career support in the field of software engineering. Бях професионален музикант, но се ориентирах към програмирането, eдин приятел ме запали. Software University (softuni.bg) Portfolio. One Man Army My Tested ASP.NET August 2015 – Present 4 years 3 months. Use Git or checkout with SVN using the web URL. Курс "Process Automation with ASP.NET Core Microservices" с лектор … Join to Connect Software University (softuni.bg) Report this profile About I have 2 year of experience in creating full stack web projects with C# and Node.js working with Linux based systems and python. Stoyan Smilyanov. they're used to gather information about the pages you visit and how many clicks you need to accomplish a task. В СофтУни имa последователност на научаваните неща, там ти се дава насока към която да вървиш когато се обучаваш, което е много ценно за един начинаещ програмист. Software University (softuni.bg) February 2018 – Present 1 year 9 months. Отворените курсове и модули на СофтУни се организират отделно от основната програма по софтуерно инженерство. Mirela Damyanova. Този курс ми даде основите, научи ме да мисля като програмист, а това е най-важното! За кратко време се ориентирате дали ви харесва да програмирате;• 4-те най-търсени IT професии. Курсовете по програмиране, екипните проекти, практическият опит и задълбочените познания в най-търсените технологии правят нашите курсисти готови да стартират своята кариера като успешни софтуерни инженери. Палитрата от технологии, които усвоих тук, беше толкова пъстра, че се чудех с какво да се захвана да работя. Смятам, че именно тази практическа насоченост е най-ценното и полезното в обучението ми там. Най-ценното, което ми даде СофтУни, е възможността да се запозная с всички тези мотивирани и целенасочени преподаватели и студенти, които срещнах тук от 2014 насам. Освен всичко останало духът, който се образува между студентите е нещо неописуемо с думи. Софтуерен инженер във Visteon Electronics. "Софтуерен университет" е проект на "Софтуерен университет" ЕООД и не е сред държавно акредитираните университети в България. Learn more, We use analytics cookies to understand how you use our websites so we can make them better, e.g. Това което харесвам в професията си, е че точно поради това се налага постоянно да се развивам и да уча нови неща. Всички курсове в Софтуерния университет са много полезни, но ако трябва да отлича някои, те ще са ООП, КПК, Структури от данни и Алгоритми. Цялостната учебна програма по софтуерно инженерство на СофтУни започва с курса Programming Basics и ти дава шанса да навлезеш в света на софтуерната разработка без нужда от предишен опит. Sofia, Bulgaria. Курсът "Programming Basics" дава начални умения по програмиране, необходими за всички технологични специалности в Софтуерния университет. Атмосферата е уникална! Stefan Georgiev Student at Software University (softuni.bg) Mirela Damyanova. Software University (softuni.bg) Sep 2019 – Present 2 months. We use optional third-party analytics cookies to understand how you use GitHub.com so we can build better products. Kristian Kazalev | Sofia, Sofia City, Bulgaria | Student at Software University (softuni.bg) | 75 connections | See Kristian's complete profile on Linkedin and connect В случай че за теб е важно да се увериш, че професията програмист ти харесва, преди да отделиш ресурс за усвояването ѝ, СофтУни има точното решение за теб: Учебният план по софтуерно инженерство на СофтУни е съобразен с необходимостта на начинаещите в IT сферата първо да я проучат и едва тогава да се впуснат смело в нея. Stefan Gashtev | Kuklen, Plovdiv, Bulgaria | Student at Software University (softuni.bg) | 0 connection | View Stefan's homepage, profile, activity, articles Това е шансът да видиш, че трудът с постоянство и мотивация води до постигане на всяка поставена цел. Благодарение на изградените ни партньорства с над 70 технологични компании, успешно завършилите цялостната програма по софтуерно инженерство могат да получат своя силен кариерен старт. Благодарение на менторската програма, която Софтуерния университет организира съвместно със стоите компании-партньори, успях да се запозная със своите бъдещи колеги и да стартирам работа в компания като Vivacom. След като преминеш през обучението по Основи на програмирането, ти ще можеш да избереш и пътя на професионалното си развитие чрез една от четирите специално избрани насоки - .NET, Java, Python или JavaScript Web разработка. How Google Thinks About Hiring, Management and Culture - Duration: 21:09. Създадохме си свое собствено community. 5 years of experience as a QA. Целта на СофтУни е именно да бъде тяхната алтернатива, стремейки се да осигури на своите курсисти всичко необходимо, за да стартират възможно най-успешно своята кариера. You can always update your selection by clicking Cookie Preferences at the bottom of the page. СофтУни ми помогна в обучението ми като програмист със структурираните и достъпни курсове, които предлага. • Най-изявените експерти в IT сферата. Work fast with our official CLI. Sofia. Още от първата лекция усетих, че това е моето място. Съвременни технологии, иновативен учебен модел с много теория плюс необходимата практика, млади и ентусиазирани преподаватели! 69K likes. Изпитан метод, който позволява наученото бързо и успешно да се приложи на практика;• Кариерно съдействие. Software University. Software University, Sofia, Bulgaria. Director Of Education Software University (softuni.bg) Sep 2017 – Aug 2019 2 years. Activities and Societies: The Academy's program covers the fields of Graphic and Web design; Video Processing; Motion and 3D design; "St. Cyril and St. Methodius” University of … Преподавателският състав включва доказали се във времето специалисти, готови да споделят своя опит с вас;• Качествено и достъпно обучение по метода “учене чрез правене”. Казвахме си едни на други, всичко което бяхме усвоили и научили. Качествено образование, професия и работа за софтуерни инженери. Student at Software University (softuni.bg) Bulgaria 41 connections. Атмосферата беше уникална и мотивираща. Преди Софтуерния университет нямах никакъв опит в програмирането. СофтУни ми даде здравите основи, на база на които надграждам и разширявам знанията и уменията си. Software University, Sofia, Bulgaria. We use optional third-party analytics cookies to understand how you use GitHub.com so we can build better products. 2017 - Present. Запознайте се с предимствата на нашата програма и начините, по които тя може да ви помогне за кариерен старт. they're used to log you in. Learn more. Атмосферата в СофтУни винаги е много позитивна, понякога дори веселяшка. You signed in with another tab or window. Software University (SoftUni) 16,986 views. Learn more. СофтУни е най-голямото предизвикателство, което съм поемал! Харесвам и това, че професията изисква постоянно да се учиш и да се развиваш. Беше ми изключително приятно. Избрах да се обучавам в присъствена форма, за да имам личен контакт с преподавателите, както и с останалите курсисти. Програмирането ти дава възможността да твориш и да реализираш всякакви проекти, които ти хрумнат, като по този начин ти дава свобода. За целта е удачно да преминеш през цялостно обучение по софтуерно инженерство. Качествено образование, професия и работа за софтуерни инженери. © 2013-2020 - Software University LTD - All Rights Reserved. С ръка на сърцето ще кажа, че това е най-якото място за учене. Учебната програма на СофтУни е по-практически насочена и няма как да се случи да загубиш интерес към знанията и уменията, които предстои да усвоиш във времето. If nothing happens, download the GitHub extension for Visual Studio and try again. Всичко е "straight to the point". Хората са супер готини и много лесно можеш да намериш нови приятели, както и доста полезни контакти. Трябваше ми само една лекция от Programming Basics, за да се уверя, че Софтуерния университет е възможно най-добрата образователна система за мен. Report this profile About I am a multi-skilled Management professional with 9 years of work experience in 6 countries delivering excellent customer services within retail and hospitality sectors. Следствие от обучението си в СофтУни получих полезни знания и умения, но най-същественото и ценно нещо което получих е умението да се уча и развивам непрестанно. Най-полезен за моето развитие като програмист беше курсът "Programming Basics". За мен програмирането е постоянно решаване на проблеми и загадки, което много ми допада. Software University, Sofia, Bulgaria. Student Discount Software | Educational Software Discounts | OnTheHub links students, faculty and staff to exclusive academic discount software. Присъствената форма на обучение има много предимства - реален контакт с лектори и колеги, с които да споделяте ценен опит! Stoyan Smilyanov Записването за безплатния подготвителен курс Programming Basics е отворено softuni.bg/apply. Нещо, което може само да се почувства и изживее. Лекциите, включват много практика както като примери, давани от лекторите, така и под формата на лабове. Реших да се захвана с програмиране, защото мисля че професията е изключително интересна и предлага изключително много предизвикателства. Смятам, че всички тези умения са основополагащи, за да може един софтуерен специалист да бъде успешен и полезен на работното си място. Learn more. 94851, Software University Learning System 3.0.7639, Windows System Administration - септември 2020, Information and Cyber Security - септември 2020, HTML & CSS Курс за ученици - декември 2020, Programming Basics with C++ - януари 2021, Programming Basics with Java - януари 2021, Programming Basics with JavaScript - януари 2021, Programming Basics with Python - януари 2021, Algorithms Advanced (with C#) - януари 2021, System and Network Compromising - февруари 2021, Infrastructure architectures with Amazon Web Services - септември 2020, Computer Networking Advanced - октомври 2020, Microsoft Excel Fundamentals - октомври 2020, Process Automation with ASP.NET Core Microservices - октомври 2020, Programming Basics with C# - ноември 2020, Programming Basics with Java - ноември 2020, Programming Basics with JavaScript - ноември 2020, Programming Basics with Python - ноември 2020, Algorithms Fundamentals (with C#) – ноември 2020, Windows System Administration Advanced - ноември 2020. Самото обучение в СофтУни за мен има изключително много позитиви, които видях още с първите няколко лекции. Използвайки модерни технологии и методи на преподаване, ние можем да ти дадем всички нужни умения за кариерен старт за едва 18 месеца. Software University (softuni.bg) About. The Software University (SoftUni) The Software University (SoftUni) is the largest training center for software engineers in the South-Eastern Europe.Tens of thousands of students pass through the university every year. Отивах с голямо удоволствие, а се прибирах от там с нежелание. Научете повече за нас и нашия обновен учебен план. Обучавате се в предпочитана от вас сред 4-те най-популярни технологии: C#, Java, JavaScript, Python;• Присъствена и онлайн форма на обучение. Разберете какво точно е Deep Learning и вижте няколко проекта, перфектни за начинаещи (и не само). SoftUni Digital предлага цялостна програма с достъпни, качествени и практически курсове по дигитален маркетинг. Едни от най-полезните умения, които развих в СофтУни, са - как да подхождам към решаването на проблеми, как да работя в екип с колеги, как да стъпя във вече съществуващ код и да го надградя, как да изграждам успешно проекти от нулата и как да спазвам срокове. Sofia. Contribute to nadsx/Software_University development by creating an account on GitHub. Няма нищо излишно и ненужнo всичко съответства на изискванията от работодателите на пазара на труда. SoftUni Kids предоставя цялостна програма по програмиране за деца между 5 и 12-годишна възраст, следвайки модела учене чрез правене и постоянна работа в екип. Качествено образование, професия и работа за софтуерни инженери. Това, което ми помогна най-много са уменията, придобити от множеството практични занятия в СофтуУни! Звезден преподавателски състав от водещите експерти на България, Най-задълбоченият учебен план, изграждащ реални практически умения, Студентска общност от над 150 000 курсиста, 97% от завършилите стартират работа в IT сектора, Кариерно съдействие в над 70 водещи IT компании. Отборните проекти, от своя страна, са друг безспорен плюс на СофтУни. Обучението е главно практически насочено, което пък помага да научиш нещата в детайли и да видиш как те реално се случват. За да се развиваш като IT професионалист, е добре да провериш дали това е подходящо за теб. Software University (SoftUni) is as an education initiative for high quality software education, the biggest and most well-respected educational institution in Bulgaria and the region. Това беше така, докато не попаднах на безплатния курс по Основи на програмирането, като на него разбрах, че нещата са ми сравнително лесни, не ме натоварват по какъвто и да е начин и съответно се справях доста добре с всичко,което трябваше да правя. Точно заради това програмата започва с курсове по програмиране за начинаещи, които са напълно безплатни. If nothing happens, download GitHub Desktop and try again. Спрямо възможностите и времето си, преценявате дали ще посещавате лекциите и упражнения на място, в залите или ще се обучавате дистанционно; Курсовете са последователни, което дава възможност за концентриране на усилиятав една насока. Kleiner Perkins Caufield & Byers Recommended for you. Няма нещо от материала, който съм учил в СофтуУни, което да не съм използвал в работата си! Всички курсове от програмата бяха полезни. И до ден днешен продължавам да идвам на курсове в СофтУни. Software University - SoftUni exercises. Contribute to indieza/Software-University development by creating an account on GitHub. Реших да се занимавам с програмиране, защото винаги съм се интересувал от компютри, като проблемът единствено беше, че винаги съм мислел, че програмирането не е за мен. СофтУни е основан с идеята за иновативен и модерен образователен център, който създава истински професионалисти в света на програмирането. SoftUni: High-Quality Education, Profession and Job for Software Engineers - SoftUni Software University (softuni.bg) Stefan Georgiev. If nothing happens, download Xcode and try again. download the GitHub extension for Visual Studio.

software university softuni

Turkish Proverb Coffee, Sequence Diagram Tool, Tresemme Curl Hydrate Leave-in Curl Cream Review, Tomato Carrot And Apple Soup, How Much Does Your Bac Drop Per Hour, Alpine Single Din Head Unit, Collared Dove Juvenile, How Can You Kill A Eucalyptus Tree, Cam Chem Ncar,